Piedāvāju

Foto: Mareks Bite

Augiem un dabas materiāliem ir individuāls enerģētiskais lauks, kas palīdz attīrīt, stiprināt un aizsargāt cilvēka enerģētisko lauku. Es jūtu šīs enerģijas un to, kas no dabas konkrētam cilvēkam nepieciešams dotajā dzīves brīdī.

Piedāvāju online individuālās konsultācijas, kuru laikā noskaidrojam, kādi augi un dabas materiāli katram cilvēkam būtu nepieciešami.

Online Taro konsultācijās aplūkojam konkrētus interesējošus jautājumus, „no malas” apskatāmies pagātnes, tagadnes, iespējamus nākotnes notikumus un risinājumu iespējas.

Pa attālumu attīru un līdzsvaroju cilvēka enerģētisko ķermeni. Tādējādi tiek noņemti enerģētiskie bloki, atjaunota enerģijas plūsma un stiprināts biolauks.

Gatavoju un uzlādēju amuletus konkrētam uzdevumam. Piemēram, veselības vai attiecību stiprināšanai, finansēm, aizsardzībai, intuīcijas attīstīšanai utt.

Mans mērķis ir palīdzēt cilvēkam izprast savu dzīves ceļu un kā sasniegt mērķus dzīvē, ieraudzīt savu individualitāti, stiprināt veselību un bioenerģiju. To arī visiem novēlu!

Ar mīlestību, intuitīvā augu un dabas enerģiju pazinēja Zanda no biedrības „Dziedinošā telpa”
Tel.nr +371 26158799