Kas ir Dziedinošā regresija?

Kas ir Dziedinošā regresija? Šeit būs īss apraksts.


Kopš sāku dziedināt ar savām rokam, es sajutu, ka dziedināt vajag ne tikai fizisko ķermeni, bet arī dvēseli. Jo ļoti bieži fiziskā ķermeņa sāpes un slimības (īpaši slimības ar ko piedzimstam, vai kuras veidojas agrā bērnībā), ir dvēseles pieredzes radītās sekas. Tieši tāpēc, tas pamudināja mani meklēt veidus, kā dziedināt tieši dvēseli. Tāpēc likumsakarīgi atradu Regresijas/ reinkarnācijas metodi, un to padziļināti arī apguvu.


Regresija ir virzība atpakaļ laikā. Tā ir pakāpeniska atgriešanās no šodienas brīža uz arvien agrāku laiku- līdz pat iepriekšējai dzīvei. Tā ir iespēja izcelt no savas dvēseles pieredzes gan labus, pozitīvus pieredzētus brīžus un caur tiem stiprināties. Vai arī tieši otrādi- atcerēties negatīvos, traumējošos, sāpīgos brīžus, tos izprast, attīrīt un izdziedināt.Savukārt reinkarnacionika ir zinātne par iepriekšējām dzīvēm. Tā palīdz atcerēties iepriekšējās dzīves, caur atslābināšanās, palēnināšanās stāvokli. Tā ļauj piekļūt katram savai dvēseles pieredzei.


Jo! Lai gan mūsu šis dzīves prāts to parasti neatceras, mūsu dvēsele ir dzīvojusi daudzas dzīves, pārdzimusi vairākas reizes uz šis planētas Zeme. Bijusi iemiesojusies dažādos cilvēciskos vai necilvēciskos veidos. Tā ir guvusi dažādas pieredzes un to radītās sekas. Ir izietas dažādas mācības katrā dzīvē, kuras lielākā vai mazākā mērā ietekmē šo dzīvi. Tāpēc arī veselības problēmas var izdziedināt, tieši attīrot šīs dvēseles pieredzes sekas- gan šajā, gan arī citās dzīvēs.


Tāpēc mans veids arī saucas Dziedinošā regresija. Jo caur savām rokām, savu enerģiju, sadarbībā ar Augstākiem spēkiem, varu veiksmīgi attīrīt un izdziedināt dvēseļu pieredzes sekas. Spēju dziedināt ne tikai fizisko ķermeni, bet arī dvēseli.


Padalīšos arī savā pieredzē. Manām bērnības veselības problēmām nebija iespējams rast nekādu ārstu izskaidrojumu. Tikai paceļojot savās iepriekšējās dzīvēs, un izprotot savu agrāko dzīvju ietekmi uz šo dzīvi, man kļuva skaidrs, kāpēc mana dzīve tāda ir, kāpēc bija tādas veselības problēmas tajā. Pēc tam, pašai sevi regulāri attīrot un dziedinot – veselība strauji uzlabojās. Tāpēc tagad mana veselība kopumā mani iepriecina.


Tāpēc, ja ir veselības problēmas, iesaku šo savu metodi- Dziedinošo regresiju. Tā protams var palīdzēt atrisināt arī citu jomu jautājumus: sevis saprašanu, sava ceļa atrašanu, attiecības ar vecākiem vai partneri, karjeras, naudas… Tas ir ceļš pie sevis, iespēja katram sadzirdēt savu dvēseli un tapt dziedinātam.


Tāpēc šobrīd piedāvāju īpašu iepazīšanās akciju. Dziedinošās regresijas klātienes vai online seansu par īpašu cenu- 50 eiro. Tajā iekļauta 30 min konsultācija + 2 h Dziedinošās regresijas seanss. Pieteikties var līdz 31.08. 2020. Tiem, kas jau bijuši pie manis uz konsultāciju vai dziedinošo masāžu papildus atlaide.

Tāpēc izmanto iespēju sevi izprast un dziedināt! Sūti sms vai raksti vēstuli Dziedinošas Telpas lapā ar tekstu: Vēlos Dziedinošo regresiju!
Ar mīlestību, ķermeņa un dvēseles dziedniece Dace D-D

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *