Biedrība “Dziedinošā telpa”

Biedrības „Dziedinošā telpa” MĒRĶI:

  1. Veicināt cilvēka dvēseles, ķermeņa un prāta veselību.
  2. Veicināt cilvēku izpratni par savu ķermeni, dvēseli un prātu, un par veidiem, kā sevi dziedināt un īstenot savu individuālo pašattīstības ceļu.
  3. Veidot savus un atbalstīt citu veidotos labdarības projektus.

Biedrība “Dziedinošā telpa” ir mūsu sirds vieta, kur piedāvājam dziedināties un sadarboties ar dabas spēkiem, jo daba un dziedināšana ir mūsu ceļš, kā cilvēkos vairot veselību un gaismu.

Dace no “Dziedinošās telpas”: Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt, kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu enerģētiski attīrīt, masēt un dziedināt.

Vislabāk varu palīdzēt, dziedinot ķermeni un dvēseli, un sakārtojot enerģijas. Ceļā uz to, esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan funkcionālo anatomiju, gan Austrumu dziedināšanas un dvēseles dziedināšanas veidus, regresiju/ reinkarnāciju. Taču dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem. Vairākus gadus sniedzu arī individuālās online konsultācijas, vadu dziedinošās nodarbības un meditācijas, lai palīdzētu katram ieklausities sevī, izprast sevi un savu veselību.

Zanda no “Dziedinošās telpas”: kopš bērnības jūtu augu, dabas materiālu un elementu enerģijas un, kas no tā visa konkrētam cilvēkam nepieciešams dotajā dzīves brīdī. Informāciju saņemu intuitīvi – pieslēdzoties cilvēka aurai, saņemu info no kopējā energoinformatīvā lauka. Mēdzu redzēt info kā kinofilmas fragmentu no cilvēka dzīves, tādējādi spēju redzēt situācijas „no attāluma”.

Ar dabas enerģijām un gašredzību spēju palīdzēt cilvēkam izprast savu dzīves ceļu, kā sasniegt mērķus dzīvē, ieraudzīt savu individualitāti, stiprināt veselību un sakārtot bioenerģiju. Lai savas spējas labāk izprastu un attīstītu, esmu studējusi dabas enerģētisko dziedniecību, herbalismu, aromterapiju, kristālterapiju, taroloģiju, dziedniecību pa attālumu. Apvienojot zināšanas un intuīciju, spēju piemeklēt cilvēkam nepieciešamāko. Piedāvāju online individuālās konsultācijas, Taro konsultācijas, pa attālumu attīru un līdzsvaroju cilvēka enerģētisko ķermeni, gatavoju un uzlādēju amuletus konkrētam uzdevumam.

Esam gatavas no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē, izprast sevi un uzlabot veselību. Jo pēc pieredzes zinām, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā; izprotot savu slimību un sevi- ir iespējams izveseļoties!

Ar mīlestību, Dace un Zanda no „Dziedinošās telpas”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *