Atsauksmes

14 thoughts on “Atsauksmes

 1. Paldies visiem par sirsnīgiem un mīļiem vārdiem! Esmu laimīga par katru, kuram veselība pēc masāžas uzlabojas un dzīve sakārtojas. Jo palīdzēt citiem ir manas dvēseles aicinājums! Esmu Gaismas spēku instruments, un manas rokas ar Augstāko spēku atbalstu spēj attīrīt, atjaunot un dziedināt.

  Sūtu gaismu un mīlestību Jums visiem!

  Dziedinošā masiere Dace Dansone- Deņisova

 2. Kad es pirmo reizi ieraudzīju Daci Dansoni-Deņisovu Gaismas Tīmekļa studijā, mani vispirms pārsteidza viņas dzirkstošā, gaišā enerģija un sievišķīgais skaistums. Tas sirsnīgais, dziļais acu skatiens un rotaļīgās cirtas. Un vēl es nodomāju – cik viņai ir mazas, baltas plaukstas. Pieteicos uz dziedniecisko masāžu tajā pašā dienā. Jo bija sajūta, ka varu Dacei uzticēties, ka varu ļauties. Un varbūt pat saņemt atbildes uz maniem Lielajiem Jautājumiem.

  Norunātās masāžas dienā mēs satikāmies jau pie Gaismas Tīmekļa studijas uz ielas. Pār plecu atskanēja Daces skanīgais un laipnais: “Tu nāc pie manis!” Un tas nebija jautājums. Viņa vienkārši zināja… Nākošais, ko atceros, ka tiku ievīstīta mīkstās, siltās sedziņās. Bija sajūta kā bērnībā, kad mamma apspraudīja segas stūrīšus pirms miega. Un tad es satiku tās divas mazās, baltās plaukstas. Dieva instruments – saka pati Dace – caur kuru pie cilvēka plūst Visuma Mīlestība un Veselība. Bet tikai īpašs cilvēks var kļūt par Dieva instrumentu Zemes virsū.

  Turpmākajās divās stundās mans ķermenis sajuta, kas ir patiess maigums, mīlestība un rūpes. Dace pieskārās man labestīgi un rāmi. Ķermenī ienāca miers. Es uzzināju no Daces, kur un kāpēc manam ķermenim sāp, ko darīt, lai vairs nesāpētu. Bet visspilgtāk pārsteidza Daces vārdi par manu dvēselīti…

  Tikai ar dažiem cilvēkiem ir tā, ka pēc pāris tikšanās reizēm gribi viņu saukt par draugu. Ar Daci tā ir. Viņa ir Draugs, pie kura gribas atgriezties, kura apskāvienu tu gaidi un ilgojies. Tik ļoti Īpaša Būtne. Māksliniece. Fotogrāfe. Dejas entuziaste. Mīloša māmiņa saviem bērniem. Un skaista sieviete turklāt!

  Mīļais cilvēk, ja tev šobrīd ir raizes par savu veselību, uzmeklē Daci Gaismas Tīmekļa studijā! – Atrisināsies daudzi tavi jautājumi. Un, ja tu jau veselīgi staro un esi laimīgs, ir vērts iepazīties ar Daci Dansoni-Deņisovu viņas lekcijās Andra Ciekura studijā.

  Kā reiz teica Dace “Man svarīgi, lai cilvēki ir veseli”

 3. Es esmu ļoti pateicīga dzīves mirklim,kas mani aizveda pie Daces. Tā ir tikšanās ar mīlestību, mieru, visumu, dievu, kā nu kurš to dēvē. Izjutu vienreizēju labsajūtu, uzticēšanos. Daces ieteikumi palīdz būt drošai, uzticēties sev, savam ķermenim un dzīvot dzīvu dzīvi. PALDIES!

 4. Saku lielu Paldies, Dacei Dansonei- Deņisovai.

  Un bija prieks ka satikos ar viņu, jo ko viņa dara ar savam rokam, tas ir ko vērts. Un ari ko viņa izcēla no manas zemapziņas, kas turēja mani. Vārdu sakot sakārtoja mani iekšēji un ārēji. Mans ķermenis un es pati esmu laimīga. Kad viņa darbojās,kur bija kādas problēmas es sajutu, viņas karstumu, kas nāca no viņas rokas pieskāriena. Un sakārtoja manu energētisko lauku.

  Es ieteiktu ikvienam, kas nonācis dzīves krustcelēs, jo masāža atbrīvo ķermeni un daudz apskaidrības rodas, kas ir tās bremzes, kādēļ nevar virzīties uz priekšu.

  Paldies.

 5. Pagājušā gada rudenī man bija pilnīgs spēku izsīkums, katru dienu gribējās tikai ierušināties zem segas un raudāt. Jau pēc pirmās vizītes pie Daces atguvu līdzsvaru, dzīvesprieku un saņēmos mainīt savā dzīvē lietas, kas traucēja virzīties uz priekšu.

  Paldies Tev, Dace! Nezinu, kā Tu to dari, bet Tev sanāk izdarīt brīnumu lietas.

 6. Vēlos pateikt lielu paldies manai mīļajai draudzenei Dacei par dziedinošajām masāžām, uz kurām esmu bijusi vairākkārt. Paldies par to, ka Tu spēji man patiesi palīdzēt, atjaunojot enerģiju un palīdzot man ieraudzīt, uz ko es īsti tiecos un ko vēlos sasniegt šajā dzīvē. Reizēm mūsu lielākās dzīves nepatikšanas mēdz sakņoties iepriekšējās dzīvēs, ko bieži vien paši nespējam vai arī nevēlamies saskatīt. Kad masāžas laikā arī tas tika izcelts uz augšu, tika apzinātas un atlaistas dažādas probēmas, kuras traucē dzīvē iet uz priekšu. Neaprakstāms paldies par Tavu īpašo roku un enerģijas palīdzību kritiskā dzīves brīdī!

  P.S. Man vienmēr aukstas rokas un kājas, un beidzot sasildījos ar Tavu uguns enerģiju!

 7. Fantastiski gaiša un radoša būtne. Pilna sirsnības un rūpestības. Paldies, par to ko dari. Dace jūt cilvēkus, ir iepazinusi mehānismus gan fiziskajā ķermenī gan arī smalkajos plānos. Un patiesi spēj palīdzet cilvēkiem.

 8. Paldies,dziedinošā masāža pie Daces bija iespaidīga.Dace precīzi norādīja uz ķermeņa daļām,kas man bija problemātiskas,par kurām jau zināju.Liels enerğijas pieplūdums pēc masāžas.Bija sajūta,ka izmasēti un attīrīti visi mani smalkie ķermeņi.Domāju,ka šādam dziedinošās masāżas veidam ir nākotne.Vēlreiz paldies.

 9. Super feins cilvēks! Pēc Daces masāžas iekšā tāds miers un lidojuma sajūta.Paldies, Dace!

 10. Biju gandarīta esot Daces rokās. PALDIES-tas bija tas, kas nepieciešams. Jutos apgaismota. Noteikti iesaku.

 11. Dacīt,
  Paldies par dziedinošajām masāžām, par iejūtību un lielo mieru un veselību, ko palīdzēji man sakārtot!
  Pēc diviem dziedināšanas seansiem mans traumētais plecs, kurš par sevi lika manīt vairāku gadu garumā, nu vairs nesāp nemaz.
  Vēl paldies par padomiem lietu sakārtošanā!
  Pateicotoes Tev, man nebija jāiziet cauri dzīves līkločiem, bet pa īsāko taciņu esmu īstenojusi savu sapni. Tavi ieteikumi no augšas neticami labi nostrādāja.
  Vēl milzum liels paldies, ka neatsaki dzīvnieciņu dziedināšanā! Kaķenīte ir kļuvusi rāmāka un daudz mierīgāka pēc lielajiem stresiem!
  Lai svētīts Tavs darbiņš!

 12. Pirmo reizi ieraugot Daci dzīvē, manas sajūtas apstiprinājās no tā ko redzēju un sajutu vienā no viņas video. Viņa tik tiešām ir ļoti skaista, mīļa, vieda un gaiša dvēsele. Likās, ka esmu atbrauksi satikt ļoti sen neredzētu dvēseles draugu. Es jutos brīvi, mierpilni un ļoti gaidīta. Un kā izrādās vienā no iepriekšējām dzīvēm esam bijušas pazīstamas un kopā gājām vienu ceļu. Dzīve ir brīnumu pilna.
  Paldies mīļā Dace par gaismas nešanu, sirds siltumu un dziedināšanu.
  Paldies Augstākajiem spēkiem par to ka saveda mūs kopā, lai dziedinātu un ietu savu patieso dvēseles ceļu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatvian