Biedrība “Dziedinošā telpa”

Biedrības mērķi ir:

  1. Veicināt cilvēka dvēseles, ķermeņa un prāta veselību.
  2. Veicināt cilvēku izpratni par savu ķermeni, dvēseli un prātu, un par veidiem, kā sevi dziedināt un īstenot savu individuālo pašattīstības ceļu.
  3. Veidot savus un atbalstīt citu veidotos projektus.

Biedrības Dziedinošā telpa radītāja ir Dace Dansone- Deņisova, jo dziedināšana ir viņas dvēseles ceļš, kā cilvēkos vairot veselību un Gaismu.

Saslēdzoties ar Augstākiem spēkiem, ar gaišredzību saņemu informāciju par cilvēku vai kādu situāciju viņa dzīvē. Savukārt, kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas. Tad, uzmanīgi ieklausoties savās rokās un Gaismas spēkos, sekoju tam, cik ilgi un kādā veidā tobrīd drīkstu enerģētiski attīrīt, masēt un dziedināt.

Vislabāk varu palīdzēt, dziedinot ķermeni un dvēseli, un sakārtojot enerģijas. Ceļā uz to, esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan funkcionālo anatomiju, gan Austrumu dziedināšanas un dvēseles dziedināšanas veidus, regresiju/ reinkarnāciju. Taču dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem. Vairākus gadus sniedzu arī individuālās online konsultācijas, vadu dziedinošās nodarbības un meditācijas, lai palīdzētu katram ieklausities sevī, izprast sevi un savu veselību.

Esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē, izprast sevi un uzlabot veselību. Jo pēc pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā; izprotot savu slimību un sevi- ir iespējams izveseļoties!

Ar mīlestību, dziedniece Dace.
Biedrība „Dziedinošā telpa”

lvLatvian