Dziedinošās masāžas

Kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās pašas zin, ko tām darīt. Es saslēdzos ar Augstākiem spēkiem, saņemu informāciju no tiem, klausu tam, ko tie man saka un sekoju tam, ko manas rokas tajā brīdī dara. Ar gaišredzību es redzu auras, netīrās vietas cilvēka enerģijā un ķermenī. Savukārt manas rokas pašas atrod tās slimās vietas, kuras jāpatīra. Tad es uzmanīgi ieklausos savās rokās un gaismas spēkos, cik ilgi drīkstu katru vietu un kāda veidā tīrīt. Pēc tam, ja esmu spējusi cilvēkam palīdzēt, es sāku no sirds smaidīt, un manī pašā ielīst tik liela mīlestības enerģija. Tad es pasakos Augstākiem spēkiem, ka viņi mani vada un atļauj būt to instrumentam, kas pasaulē vairo gaismu un mīlestību.

33. gados man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, taču jau bērnībā es redzēju savādāk un manās rokās griezās svārsts. Man vienmēr ir gribējies izprast sevi, tāpēc ceļā uz to esmu daudz lasījusi, izmēģinājusi vairākas garīgās prakses. Man viegli izdodas meditēt, strādāt ar enerģijām, nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni. Lai palīdzētu sev un citiem esmu apguvusi gan klasisko masāžu, gan Austrumu dziedniecisko masāžu. Taču strādāju es tikai pēc savas individuālas metodes.

Tikai! Daudzus gadus man bija ļoti grūti pieņemt to, kas patiesībā es esmu, un to, ko spēju. Kaut mani slavēja dzīves ceļā sastaptie skolotāji, un teica paldies tie cilvēki, kam es biju palīdzējusi. Man bija bail no sevis, no tā, ko padomās citi. Vai tas, ko spēju, būs vispār vajadzīgs cilvēkiem? Jo ikdienā es profesionāli darbojos citās jomās.

Nesen es beidzot iemīlēju sevi, noticēja sev un tam, kas tikai man ir dots! Jo mēs katrs esam unikāls ar tikai mums unikālu dzīves ceļu, unikālu talantu salikumu un unikālām spējām izjust, saprast un pieredzēt. Katram no mums ir iespēja izkļūt no tumsas gaismā, ir iespējams viss, izprotot sevi, iemīlot sevi un savu unikālo dzīvi. Tāpēc ar savam rokam un Augstāko spēku atbalstu esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest gaismu savā dzīvē.


Ar cieņu, dvēseles un ķermeņa dziedniece Dace
Biedrība “Dziedinošā telpa”
Tel. nr: +371 26490662

2 thoughts on “Dziedinošās masāžas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLatvian