Piedāvā dziedniece Dace

Dziedināšana  ir mans veids, kā cilvēkos vairot veselību, dzīvesprieku un Gaismu. Jo ar gaišredzību saņemu dažādu līmeņu informāciju par konkrēto ķermeni un dvēseli. Savukārt, kad manas rokas pieskaras cilvēkam vai dzīvniekam, tās intuitīvi atrod enerģētiski netīrās un slimās ķermeņa vietas, kuras enerģētiski attīru, masēju un dziedinu.

Kopš 2012. gada sniedzu individuālās konsultācijas, jo ar gaišredzību varu nolasīt informāciju par cilvēku, vai kādu situāciju viņa dzīvē, kā arī saprast labāko dziedināšanas veidu katram.

Dziedinošās masāžas kopš 2016. gada veicu tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem. Taču ceļā uz to, esmu apguvusi gan klasisko masāžu un funkcionālo anatomiju, gan dažādus Austrumu dziedināšanas un dvēseles dziedināšanas veidus, intuitīvo dziedināšanu.

Padziļināti šai dzīvē pētu un izprotu dvēseles pieredzes, esmu apguvusi Regresiju/ Reinkarnāciju. Tāpēc kopš 2019. gada piedāvāju arī Dziedinošās regresijas seansus.

Kopš 2019. gada ar prieku vadu Dziedinošās nodarbības, lai palīdzētu katram ieklausīties sevī, izprast sevi un savu veselību, mācēt sevi dziedināt. Piedāvāju arī individuālo dziedinošo apmācību.

Esmu gatava no sirds palīdzēt tiem, kas vēlas ienest Gaismu savā dzīvē, izprast sevi un uzlabot veselību. Jo pēc savas pieredzes zinu, ka no jebkuras bedres var izkāpt ārā, izprotot savu slimību un sevi- var izveseļoties!

Ar mīlestību, ķermeņa un dvēseles dziedniece Dace.
Biedrība “Dziedinošā telpa”
Tel.nr: +371 26490662

lvLatvian